Via IBL of interbibliothecair leenverkeer kan je werken die de Olense bib niet heeft, laten overkomen uit andere bibliotheken.

Heeft de Olense bib een item niet in de collectie? Je kan dit aanvragen bij een andere bibliotheek via interbibliothecair leenverkeer. Een bibmedewerker zal je verder helpen. 

Opgelet: Je kan enkel een item aanvragen dat niet in de collectie van je eigen bib zit. Je kan geen materialen aanvragen die het laatste jaar aangekocht werden.

Voor een aanvraag van een item dat niet uit een Neteland-bibliotheek komt, betaal je 6 euro. Items van een andere Neteland-bibliotheek (Grobbendonk, Herentals, Herenthout en Vorselaar) kan je gratis aanvragen. Van zodra het materiaal arriveert in de bib, krijg je een mail of een brief als we je mailadres niet hebben. Je kan deze items niet verlengen.

Meer info vind je hier.